Kapalı oyun alanı nasıl çalıştırılır?
Gönderi Tarihi:2021-05-25 10:27:26 Ziyaret:172

Kapalı oyun alanı, birçok şehirde ortak bir çocuk oyun alanıdır. Kapalı oyun alanını çalıştırırken, yatırımcılar, dekorasyon renkleri, çevre ve çocuk tesisleri için güvenlik konuları gibi çocukların ebeveynlerinin kapalı oyun alanı hakkındaki görüşleri hakkında çok endişe duyacaktır. Ebeveynlerin görüşlerini neden umursuyorsun? Tüketim konusunda en çok anne babalar olduğu için, yapılacak ve işletilecek olan Naughty Castle Çocuk Parkı'nın sadece çocuklar tarafından sevilmemeli, aynı zamanda anne babaların ihtiyaçlarını da karşılaması gerekiyor. Yaramaz kale operatörleri, ebeveynleri kapalı oyun alanına entegre edebilir ve çocukları ile ebeveyn-çocuk zamanının tadını çıkarabilir.

202106021407242291

Kapalı oyun alanında ebeveyn-çocuk aktiviteleri için bir alan oluşturmaya çalışın.

Birçok ebeveyn işleriyle meşguldür ve nadiren çocuklarına eşlik eder veya evde dinlenir ve çocukları nadiren ebeveynleriyle aynı anda oyun oynarlar. Bu nedenle, kapalı oyun alanı, ebeveynlerin katılımını artırabilecek böyle bir alan ekler. Bu, ebeveynler ve çocukları arasındaki etkileşimdir Sabit müşterileri elde tutmak için, kapalı oyun alanının uzun süreli çalışması için böyle bir ebeveyn-çocuk alanına sahip olmak çok faydalıdır.

Dinlenme alanının sıcak yerleşimi sayesinde ebeveynlerin tüketim süreleri iyileştirilebilir.

Birçok kapalı oyun alanı yatırımcısı, kapalı oyun alanının işletilmesi sırasında dinlenme alanındaki birkaç tabure veya sandalyenin yeterli olduğuna ve en önemli şeyin çocuk oyun alanı olduğuna inanmaktadır. Bu fikir tamamen yanlıştır. Çocuk oyunlarının gücü hala ebeveynlerinin elinde. Kapalı oyun alanının dinlenme alanı sıkıcıysa ve ekipman eskiyse, çocukların ebeveynleri orada kalamaz. Kapalı oyun alanı salonu iyi dekore edilmiş, rahat bir dinlenme ortamı, ücretsiz sıcak çay ve vakit geçirmek için kitaplarla donatılmışsa, ebeveynler zamanın çok uzun olmadığını düşünebilir ve farkında olmadan uzun süre kalabilirler. Bu alan aynı zamanda bir iş modeli olan çeşitli karlı projeler de türetebilir.

202106021408116824

Ebeveynlerle aranızdaki bağı artırmak için tatillerde bazı etkinlikler düzenleyin.

Tatillerde veliler çocuklarına eşlik edecek. Ebeveynleri ve çocukları daha ilginç hale getirmek için bazı etkinliklerle işbirliği yaparsanız, ebeveynlerin güvenini ve ebeveynler arasında ağızdan ağza reklamı da artıracaktır. Ne de olsa yetişkinler de arkadaş arkadaşlarını isterler.