Çocuk oyun alanlarının ve trambolin oyun alanlarının düzeni nasıl planlanır?
Gönderi Tarihi:2021-05-25 11:00:27 Ziyaret:111

Çocuk parkları ve trambolin parkları daha fazla eğlence projesini kapsaması ve daha fazla turist çekmesi kolaydır. Ancak, bahardan sonra genellikle daha pahalı hale gelirler. Haber yatırımcıları için olay, tutulacak bir şeydir. Bu nedenle, bazı turistler için mekanlar çok küçük olabilir. Aslında, çok sayıda platform gelir getirisi, esas olarak ölçeğinden, park operatörlerinin site faaliyetlerinin yöntemi ve prototipinden ve belirleyici rolünden kaynaklanmaktadır, o zaman küçük bir çocuk oyun alanı ve trambolin parkını nasıl düzenlemeliyiz?

Çocuk oyuncakları ve trambolinlerin avantajlarına tam anlamıyla yer veriyoruz. Bazıları küçük olsa da, yüksek avantajları vardır. Üç boyutlu alan eksikliğinin tadını çıkarabilirler. Küçük iç mekanda oynayan çocuklar veya trambolinler gibi çocuklar için, erken tasarımda tamamen tasarlanabilirler. Kat yüksekliğinin avantajları göz önünde bulundurularak, iki katlı veya çok katmanlı yapıda eğlence ekipmanları fonksiyon projeleri tasarlamak mümkündür. Böyle bir planlama ve tasarım düzeni, sınırlı bir planlama alanında bu yüksekliğin yüksekliğini artırabilir. Ek olarak, katman yapısı daha heyecan verici olacak ve tüketiciler için yeni bir deneyim olan Güzellik, çocuklara maceraları keşfetmeleri ve keşfetmeleri için ilham veriyor.

Çocuk oyuncak eğlence ekipmanları ve trambolin paketleme işlevi. Çocukların makul ve trambolin oyuncakları kendi bireysel konumlarına sahip olmalıdır. Nesnenin hedef kitlesi, çocukların vizyonu veya boşta kalan insanların bilgisi için filtre alanıdır ve sabit ve yüksek etkileşimli eğlence ekipmanlarına sahiptir. Ancak, küçük bir cihaz seçerken, oyuncunun fiziksel ve zihinsel duygularını göz önünde bulundurmalısınız. Çocuklar küçük oyuncakları, bebekler küçük oyuncakları ve canlı interaktif projeksiyon oyunlarını, bebekler ise sporu ve hafif spor eğlencelerini tercih eder.


Ve daha fazla oyuncunun etkileşimli oyunlara girmesine izin vermek için çeşitli ekipmanlar bilimsel ve rasyonel olarak birleştirilebilir. Örneğin, okyanus topları ve gökkuşağı ip ağlarının kombinasyonu veya üstte yaramaz kale ekipmanları, havuzda çocukların güvenliğini sağlamak, cenneti arttırmak, çocuklar çok aktif ve bir araya gelmeyi severler. Çeşitli ekipmanların kombinasyonu, parkın ve çevresinin alan kapasitesini arttırır ve ayrıca doğumumuz için daha mutlu bir zaman yaratabilir ve çocukların ilgisini ve iletişim becerilerini teşvik edebilir.

Ek olarak, küçük parkın yerleşimini tasarlarken ve planlarken, eğlence ürünlerinin inşaat alanını dikkate almak, park ekipmanlarının güncellenmesinden ve yükseltilmesinden kaçınmak ve güvenlik kazalarının oluşumunu etkin bir şekilde azaltmak için bilimsel yayaları tutmak, sağlamak gerekir. çocukların güvenliği ve rahat bir ortamda eğlencenin tadını çıkarın.